Zoznámte sa s našou firmou

Spoločnosť TREROSE, spol. s r.o. bola založená v apríli 2007.

Zaoberá sa výrobou a predajom pančuchového tovaru, ku ktorému má veľmi dobré predpoklady na základe dlhoročných odborných skúseností s výrobou tohto sortimentu.

Firma začala v auguste 2007 začala vyrábať prvé výrobky, ku ktorým postupne pribúdali ďalšie druhy. V súčasnosti je vo výrobnom programe a ponuke viac ako 45 druhov vlastných výrobkov dámskeho a detského pančuchového tovaru, každý v mnohých farebných prevedeniach a veľkostiach.

K týmto pribudli desiatky druhov výrobkov iných výrobcov, ktoré rozširujú sortiment našich výrobkov o nové druhy, a tým prispievajú k lepšiemu servisu našich klientov.

Takto si  spoločnosť TREROSE získala v pomerne krátkom čase viac ako 350 klientov v maloobchode, ktorých obsluhujú naši obchodní zástupcovia, a tiež niekoľko veľkoobchodov, tak na Slovensku ako aj v Česku, Maďarsku a Rakúsku.

 

Popis výrobkov

Sortiment výrobkov je rôznorodý: klasické pančuchové nohavice, pančuchové nohavice predĺžené, s veľkým i malým klinom samodržky, legíny.

Z krátkeho tovaru ponúkame dámske ponožky a podkolienky  s jemným lemom a jemné dámske ťapky.

Z materiálov sa používa texturovaný polyamid, stretch, elastan, a mikrovlákno v kombinácii s elastanom, v rôznych hrúbkach od 15 den do 60 den a k dispozícii je široká škála farebných odtieňov podľa želania zákazníka.

Výrobky sú balené do moderných obalov s typickými kvetinovými znakmi, ktorých dizajn oceňuje veľa klientov. Vďaka tomu sa dostali rýchlo do povedomia najmä dámskej klientely, ktorej sú určené.

Spoločnosť TREROSE ponúka i dámske a detské zimné pančuchové nohavice z bavlny a akrylu. V poslednom období bol doplnený sortiment kvalitného ponožkového tovaru pre mužov i ženy.             

Snahou firmy je nielen produkovať množstvo, ktoré je žiadané, ale i ponúkať pestrý sortiment, ktorý by uspokojil rozmanitosť potrieb trhu.  Výrobný proces je pod stálou kontrolou pracovníkov v jednotlivých výrobných fázach na príslušných meracích zariadeniach a kontrolných stojanoch, čím sú  zaručené tak  stále rozmery ako i kvalita spracovania.

Prednosťou firmy je schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a nízke ceny pri stálej a zaručenej kvalite a najmä dobrý servis.

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie