Zoznámte sa s našou firmou

Spoločnosť TREROSE, spol. s r.o. bola založená v apríli 2007.

Zaoberá sa výrobou a predajom pančuchového tovaru, ku ktorému má veľmi dobré predpoklady na základe dlhoročných odborných skúseností s výrobou tohto sortimentu.

Firma začala v auguste 2007 začala vyrábať prvé výrobky, ku ktorým postupne pribúdali ďalšie druhy. V súčasnosti je vo výrobnom programe a ponuke viac ako 45 druhov vlastných výrobkov dámskeho a detského pančuchového tovaru, každý v mnohých farebných prevedeniach a veľkostiach.

K týmto pribudli desiatky druhov výrobkov iných výrobcov, ktoré rozširujú sortiment našich výrobkov o nové druhy, a tým prispievajú k lepšiemu servisu našich klientov.

Takto si  spoločnosť TREROSE získala v pomerne krátkom čase viac ako 350 klientov v maloobchode, ktorých obsluhujú naši obchodní zástupcovia, a tiež niekoľko veľkoobchodov, tak na Slovensku ako aj v Česku, Maďarsku a Rakúsku.

 

Popis výrobkov

Sortiment výrobkov je rôznorodý: klasické pančuchové nohavice, pančuchové nohavice predĺžené, s veľkým i malým klinom samodržky, legíny.

Z krátkeho tovaru ponúkame dámske ponožky a podkolienky  s jemným lemom a jemné dámske ťapky.

Z materiálov sa používa texturovaný polyamid, stretch, elastan, a mikrovlákno v kombinácii s elastanom, v rôznych hrúbkach od 15 den do 60 den a k dispozícii je široká škála farebných odtieňov podľa želania zákazníka.

Výrobky sú balené do moderných obalov s typickými kvetinovými znakmi, ktorých dizajn oceňuje veľa klientov. Vďaka tomu sa dostali rýchlo do povedomia najmä dámskej klientely, ktorej sú určené.

Spoločnosť TREROSE ponúka i dámske a detské zimné pančuchové nohavice z bavlny a akrylu. V poslednom období bol doplnený sortiment kvalitného ponožkového tovaru pre mužov i ženy.             

Snahou firmy je nielen produkovať množstvo, ktoré je žiadané, ale i ponúkať pestrý sortiment, ktorý by uspokojil rozmanitosť potrieb trhu.  Výrobný proces je pod stálou kontrolou pracovníkov v jednotlivých výrobných fázach na príslušných meracích zariadeniach a kontrolných stojanoch, čím sú  zaručené tak  stále rozmery ako i kvalita spracovania.

Prednosťou firmy je schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a nízke ceny pri stálej a zaručenej kvalite a najmä dobrý servis.